ÜYELİK
 
Giriş yapmak ya da üye olmak ücretli midir?
 
Kunduck.com'a üye olmak için hiç bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Üyelik oluşturduğunuzda, bebek veya çocuğunuza özel indirim ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca siparişleriniz için her seferinde adres bilgisi gibi detayları girmez; siparişlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.


Nasıl üye olabilirim?

Sitemizin en üst sağ kısımda bulunan "Hesabım” bölümünden "Üyelik Bilgilerim" e tıklayıp karşınıza çıkan üyelik formunu doldurarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Üye olmanın avantajları nelerdir?

Kunduck.com'a üye olarak; 0216 455 05 35 numaralı destek hattımızı aradığınızda üyelik bilgilerinize daha kolay ulaşılır ve size daha iyi bir hizmet verilebilir. 


Üyeliğim hemen aktif olur mu?

Üyelik Formundaki bilgileri doldurup "Kaydet” butonuna bastığınızda üyeliğiniz aktif olacaktır. Üyeliğiniz esnasında vermiş olduğunuz e-posta adresini de ilk uygun olduğunuzda kontrol etmenizi öneririz; daha sonraki ziyaretlerinizde sizi tanımamız ve size özel indirim ve fırsatları paylaşabilmemiz için e-posta adresinizi teyit etmeniz gerekmektedir.


Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

"Hesabım” bölümünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.


Şifremi nasıl değiştirebilirim?

"Hesabım” altındaki "Üyelik Bilgilerim" bölümünden yeni şifrenizi oluşturmanız ve "Kaydet" butonuna basmanız yeterli olacaktır.


Şifremi unuttum, nasıl öğrenebilirim?

Sitemizin en üst sağ kısmında bulunan "Giriş Yap" bölümüne tıklayarak, "Üye Girişi” bölümünde bulunan "Şifremi Unuttum” a tıklayıp mail adresinizi girdiğinizde şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.