SIKÇA SORULAN SORULAR


Teslimat Süresi Nedir?

Satın almış olduğunuz ürün, isim yazılı olmayıp, kişiselleştirilmemiş ise 3 iş günü içinde kargolanmaktadır. İsim yazılı ürünler ise 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

 

Kargo Ücreti Ne Kadardir?

Ürünler, firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo servis bedeli son fiyata yansıtılacaktır.

 

Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Kunduck.com'dan satın aldığınız ürünleri kullanmamak, orijinal ambalajında ve yanında fatura ile birlikte olması şartıyla 15 gün boyunca aşağıdaki adresimize gönderebilirsiniz.

Değişim Adresimiz: Kunduck Baby&Kids Yelda YÜKSEL Atatürk Mah. Vatan Cad. No:21 Ataşehir-İstanbul

Değişim yapacağınız ürünün, paketi hasar görmemiş, yıkanmamış, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Değiştirmek istediğiniz ürünü, tercihiniz olan bir kargo firması ile müşteri ödemeli olarak adresimize  göndermeniz gerekmektedir. Sadece kusurlu ürün(ler)e ait iade kargo bedelleri tarafımızdan karşılanmaktadır. Kusurlu ürün iadeleri Kunduck Baby&Kids/Yelda Yüksel adına anlaşmalı olduğumuz kargo ile yapılmalıdır. Farklı bir kargo firması ile gönderilen ürünlerde kargo ücreti Kunduck tarafından ödenmeyecektir. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Siparişinizde kullandığınız hediye çeki/çekleri iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte hediye çekindeki kalan kullanım süresi kadar süre, iptal işlemi sırasında yeniden başlayacaktır.

 

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Satın almış olduğunuz ürünü kargo teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde geri göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürünün paketinin hasar görmemiş, kullanılmamış, etiketi sökülmemiş ve yıkanmamış olması gerekmektedir. Ürünün tüm aksesuarlarıyla birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürün, fatura üzerindeki iade/değişim bölümü doldurularak ürün ile birlikte tarafımıza gönderilmelidir. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.


İade etmek istediğiniz ürünü, tercihiniz olan bir kargo firması ile müşteri ödemeli olarak Kunduck Baby&Kids Yelda Yüksel Atatürk Mah. Vatan Cad. No:21 Ataşehir/İstanbul adresine  göndermeniz gerekmektedir. Sadece kusurlu ürün(ler)e ait iade kargo bedelleri tarafımızdan karşılanmaktadır. Kusurlu ürün iadeleri Kunduck Baby&Kids/Yelda Yüksel adına anlaşmalı olduğumuz kargo ile yapılmalıdır. Farklı bir kargo firması ile gönderilen ürünlerde kargo ücreti Kunduck tarafından ödenmeyecektir.


Ürünün tarafımıza ulaşmasıyla iade süreci başlar. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol ve kabul edildikten sonra Kunduck tarafından ürün iade işlemi gerçekleştirilir. İade işlemlerinde, ürün bedeli çalıştığınız bankaya bağlı olarak ortalama 3-10 iş günü içerisinde kartınıza ya da hesabınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bankaların çalışma prensibi gereğince taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerin geri ödemesi de ekstrenize aynı taksit planı doğrultusunda yansıyacaktır.


 

Hangi ürünler iade kapsamı dışındadır?


İsme özel hazırlanmış/kişiselleştirilmiş ürünler, üründe hasar yok ise, iade kapsamı dışındadır. Ancak ürün değişimi yapılabilir.

 

Telefonla sipariş verilebilir mi?

Elbette. Firmamızın 0216 455 05 35 ya da 0533 217 60 12 numaralı telefonlarından bize ulaşarak özel sipariş verilebilmektedir.