SİTE KULLANIM KOŞULLARI

Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. www.kunduck.com bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları


www.kunduck.com sitesinin tüm hakları Kunduck Baby&Kids-Yelda YÜKSEL’e aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin ürünler, logolar v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır. Kullanıcı Website dahilinde bulunan ürünleri, bilgileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code'ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Kunduck Baby&Kids-Yelda YÜKSEL ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.

Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi


Kunduck Baby&Kids-Yelda YÜKSEL’in herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu ve sözleşmeyi mevcut ve güncellenmiş versiyonu ile kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.

Kullanıcı Bilgileri Hakkında


www.kunduck.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve diğer türlü formların bulunduğu bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma veya başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar vermeleri kesinlikle yasaktır. Aksi halde de tüm sorumluluk kullanıcıya ait olup, www.kunduck.com 'un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları kesinlikle yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma ve/veya bulunmaya teşebbüs etmeleri kesinlikle yasaktır.

Üyelik Hesabı Oluşturma, Kullanıcı Adı - Parola ve Güvenlik


Web sitesi hizmetlerinden herhangi birinin bir hesap açmanızı gerektirmesi durumunda, yürürlükteki kayıt formunda istendiği gibi bize güncel, tam ve doğru bilgiler vererek kayıt işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Ayrıca bir parola ve kullanıcı adı seçmeniz gerekmektedir. Parolanızın ve diğer tüm umuma açık olmayan hesap bilgilerinizin gizliliğini korumaktan tamamen kullanıcı sorumludur. Buna ek olarak, kullanıcı hesabınızdaki her türlü etkinlikler tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı Hesabınızın yetkisiz kullanımını veya herhangi bir güvenlik ihlalini hemen www.kunduck.com 'a bildirmeyi kabul etmiş sayılırsınız. Başka birinin bilginiz dahilinde veya haricinde parolanızı veya hesabınızın kullanımı sonucu uğrayabileceğiniz herhangi bir kayıptan www.kunduck.com  sorumlu olmayacaktır. Ancak, başkasının hesabınızı veya parolanızı kullanması sonucu www.kunduck.com veya başka bir tarafın uğradığı zararlardan siz sorumlu tutulabilirsiniz. Hesap sahibinin izni olmadan herhangi bir zamanda bir başkasının hesabını kullanamazsınız.

Hak ve Sorumluluklar


www.kunduck.com sitesinde bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.kunduck.com ve kurucusu ve sahibi Yelda YÜKSEL site içeriğindeki bilgi ve tipografi hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir bilgi hatasından dolayı www.kunduck.com sitesi ve kurucusu ve sahibi Yelda YÜKSEL’e sorumluluk yüklenemez. www.kunduck.com  sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Kunduck Baby&Kids-Yelda YÜKSEL’e aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır. İletim, sunucu, yazılım vb her türlü kaynak nedenli olarak hizmetin anlık kesintisi, belirli bir süre durması veya uzun süreli verilememesi gibi durumlarda www.kunduck.com sorumlu tutulamaz. www.kunduck.com bu durumun ortadan kaldırılması ve aksaklıkların giderilmesi için gerekli çabayı göstermekle birlikte yetersiz kalabilir ve üçüncü taraf kaynaklı sayılan bu tip ve benzeri sorunlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Site genellikle günün 24 saati ve haftanın 7 günü kullanıma açıktır. Ne var ki, www.kunduck.com  işbu websitesini zaman zaman erişime kapatma hakkını saklı tutar. www.kunduck.com’a erişimin kesintiye uğramasından, websitenin geçici olarak ya da tamamen kapatılmasından doğacak zararlardan sorumlu değildir. Siteye erişim ücretsizdir. Erişim maliyeti ve telekomünikasyon ağının kullanımı, Site kullanıcılarının kendi sorumluluğundadır. 

Yasadışı Kullanıma Men


Web Sitesi Hizmetlerini kullanımınızın bir şartı olarak, Web Sitesi Hizmetleri kanuna aykırı veya bu hükümler, koşullar veya uyarılar tarafından yasaklanmış herhangi bir amaçla kullanamazsınız. Web Sitesi Hizmetleri'ni, herhangi www.kunduck.com sunucusuna veya herhangi bir www.kunduck.com sucusuna bağlı ağlara zarar verecek, devre dışı bırakacak, kapasitesini zorlayacak veya bozacak ya da üçüncü bir tarafın Web Sitesi Hizmetleri'nden yararlanmasına müdahale edecek şekilde kullanamazsınız. Web Sitesi Hizmetleri'ne, başka hesaplara, bilgisayar sistemlerine veya herhangi bir www.kunduck.com sunucusuna veya Web Sitesi Hizmetleri'nden herhangi birine bağlı ağlara, saldırı, parola deşifre etme yoluyla veya başka bir yolla yetkisiz erişim elde etmeye çalışamazsınız. Web Sitesi Hizmetleri yoluyla bilerek kullanıma sunulmamış herhangi bir malzeme veya bilgiyi herhangi bir yöntemle elde edemez veya elde etme girişiminde bulunamazsınız.
www.kunduck.com sitesine hileli olarak erişmenin, müdahale etmenin, çalışmasını tahrif etmenin, hile ile veri eklemenin, eklenmiş verileri elde etmenin yasaya göre ceza gerektiren suçlar dahilinde olduğunu ve bu tür eylemlerin getirdiği yasal yükümlülükleri kabul etmiş sayılırsınız.