İPTAL/İADE/DEĞİŞİM KOŞULLARI

 

Satın almış olduğunuz ürünü kargo teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde geri göndermelisiniz. Değiştirmek/iade etmek istediğiniz ürünün paketinin hasar görmemiş, kullanılmamış, etiketi sökülmemiş ve yıkanmamış olması gerekmektedir. Ürünün tüm aksesuarlarıyla birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürün, fatura üzerindeki iade/değişim bölümü doldurularak ürün ile birlikte tarafımıza gönderilmelidir. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

 

Değiştirmek/iade etmek istediğiniz ürünü, tercihiniz olan bir kargo firması ile müşteri ödemeli olarak Kunduck Baby&Kids Yelda Yüksel Atatürk Mah. Vatan Cad. No:21 Ataşehir/İstanbul adresine  göndermeniz gerekmektedir. Sadece kusurlu ürün(ler)e ait iade kargo bedelleri tarafımızdan karşılanmaktadır. Kusurlu ürün iadeleri Kunduck Baby&Kids/Yelda Yüksel adına anlaşmalı olduğumuz kargo ile yapılmalıdır. Farklı bir kargo firması ile gönderilen ürünlerde kargo ücreti Kunduck tarafından ödenmeyecektir.

 

Ürünün tarafımıza ulaşmasıyla değişim/iade süreci başlar. Ürünün değişim/iade şartlarına uygunluğu kontrol ve kabul edildikten sonra Kunduck tarafından ürün değişim/iade işlemi gerçekleştirilir. İade işlemlerinde, ürün bedeli çalıştığınız bankaya bağlı olarak ortalama 3-10 iş günü içerisinde kartınıza ya da hesabınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır.

Bankaların çalışma prensibi gereğince taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerin geri ödemesi de ekstrenize aynı taksit planı doğrultusunda yansıyacaktır.

 

Hangi ürünler iade kapsamı dışındadır?

İsme özel hazırlanmış/kişiselleştirilmiş ürünler, üründe hasar yok ise, iade kapsamı dışındadır. Ancak ürün değişimi yapılabilir.