HAKKIMIZDA

 

KunDuck, adını şirin bir oynamayla, ilk tasarımım ve kendi üretimim olan yenidoğan kundaklarından alarak, 2016 yılında tescilli marka haline gelmiştir. O günden bu yana, özgün tasarımları, kaliteli kumaşları, zarif ve rahat kalıplarıyla üretimine devam etmektedir.

 

Yenidoğan kundakları, geleneksel kundaklardan daha işlevli, kemer geçme yerleri sayesinde ana kucağına, bebek arabasına uyumlu, %100 pamuklu ve şık tasarımlarıyla, zaman içerisinde Türkiye’nin her yerine dağıldı.

 

Her detayını büyük bir özen ve sevgi ile hazırladığım markamın ürünlerine, yenidoğan kundağının yanı sıra, çocukların severek pijama giymesini sağlayan, tamamı %100 koton olup, terletmeyen, kişiye özel tasarımları olan pijamalar da eklendi. Bugün, KunDuck pijamaları, sadece bebek ve çocuklar için değil, anne ve babalar için de üretiliyor.

 

Tüm bunlara ek olarak, bebek ve çocuk odaları için üretilen şık, eğlenceli duvar panolarının ise tamamı el işçiliği ile hazırlanıyor.

 

Her gün genişleyen ürün gamı sayesinde daima dinamik, şık ve rahatlığı ön plana çıkaran ürünleri sizlerle buluşturmayı hedefleyen KunDuck, macerasına daha hızlı alışveriş imkanı tanıyan www.kunduck.com ile online satış olarak devam ediyor.

 

Çocuklarım doğduktan sonra ilgi duymaya başladığım bebek ve çocuk ürünleri sektörü, benim için tutkuya dönüşmüş durumda. Yarattığım markama ve işime olan bağlılığım ile detaylara gösterdiğim hassasiyeti ve özeni kaybetmeden, ilk günkü heyecanla, sizlere daima en iyiyi sunmak için her geçen gün daha çok çalışıyorum.

 

Son olarak, beni bu yola çıkışımda bilgisi, tecrübesi ile ilk destekleyen canım anneme,

Her konuda fikir alabildiğim, bilmediğim bir çok şeyi hala öğrendiğim canım babama,

Her zaman ve her konuda yanımda durup, heyecanlarımı paylaşan biricik eşime,

Bazen birlikte geçireceğimiz zamanlardan çalmak zorunda olduğum anlayışlı evlatlarıma

ve “İhtiyacın olduğunda yanındayız” diyerek, varlıklarıyla mutlu eden, desteklerini hep hissettiren kuzenime, dostlarıma, sevdiklerime

Sonsuz Teşekkür ediyorum.

 

Yelda YÜKSEL